Auto se semaforem RC na dálkové ovládání 23,5 cm
Kód produktu: W038256
Slevová skupina: A
Auto se semaforem RC na dálkové ovládání. Rozměry 23,5x9,5x4,5 cm. Světelné a zvukové efekty. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto se semaforem RC na dálkové ovládání. Rozměry 23,5x9,5x4,5 cm. Světelné a zvukové efekty. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3.7V bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí, 3xAG13 do semaforu. 2 varianty - červená, oranžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W038256 |
| Ean produktu | 8590331986606 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí, 3xAG13 do semaforu |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 27.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11693 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

