Auto stavební 12 cm
Kód produktu: W110688
Slevová skupina: A
- Výprodej
Stavební auto na setrvačník Pohyb na setrvačník. Velikost 12cm Varianty: cisterna, hasič, odtahovka, jeřáb, bagr, míchačka. Doporučený věk: od 3 let Zasíláme dle skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Stavební auto na setrvačník Pohyb na setrvačník. Velikost 12cm Varianty: cisterna, hasič, odtahovka, jeřáb, bagr, míchačka. Doporučený věk: od 3 let Zasíláme dle skladové dostupnostiParametry produktu
| Kód produktu | W110688 |
| Ean produktu | 8590331106882 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 29.0 cm |
| Šířka balení: | 26.0 cm |
| Výška balení: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 77.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.19096 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

