Auto stavební bagr na setrvačník s efekty 28 cm
Kód produktu: W051095
Slevová skupina: A
Auto stavební bagr na setrvačník s efekty. Velikost 28 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace tlačítky na střeše (1 tlačítko - zvuk motoru, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto stavební bagr na setrvačník s efekty. Velikost 28 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace tlačítky na střeše (1 tlačítko - zvuk motoru, zvuk bagrování, 2 tlačítko - zvuk couvání, zvuk troubení. Baterie 3xAG13 (1.5V), součástí balení. Otevíratelné dveře, pohyblivé rameno bagru, na setrvačník.Parametry produktu
| Kód produktu | W051095 |
| Ean produktu | 8590331036608 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 33.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22982 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

