Auto stavební sklápěč RC na dálkové ovládání 19 cm
Kód produktu: W007677
Slevová skupina: A
Bagr, domíchávač nebo sklápeč? Všechna auta jsou potřebná při práci na stavbě! Je jen na tobě, které budeš řidit právě ty! Nasedni, nastartuj a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bagr, domíchávač nebo sklápeč? Všechna auta jsou potřebná při práci na stavbě! Je jen na tobě, které budeš řidit právě ty! Nasedni, nastartuj a hurá na staveniště! Velikost 19 cm. Před použitím přepněte spínač na spodní straně na polohu ON. Zadní část vozu je odklápěcí. Svítící přední světla. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W007677 |
| Ean produktu | 8590331919031 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto - 3xAA, nejsou součásti. ovladač - 2xAA, nesjou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 35.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 99.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 110.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.43560 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

