Auto stavební stroje 17 cm assort
Kód produktu: W029034
Slevová skupina: A
- Výprodej
Auto stavební stroje. Velikost 17 cm. 4 varianty - bagr, jeřáb, domíchávač, sklápěč. 2 barevné varianty - modrá, červená. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto stavební stroje. Velikost 17 cm. 4 varianty - bagr, jeřáb, domíchávač, sklápěč. 2 barevné varianty - modrá, červená. Volná kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W029034 |
| Ean produktu | 8590331963928 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 72.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11261 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

