Auto SX svítící RC na dálkové ovládání 20 cm
Kód produktu: W051198
Slevová skupina: A
Auto SX svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 20x8x6 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto SX svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 20x8x6 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Try Me tlačítko pro světelné efekty v obalu - 3xAG13 baterie (neměnitelné) součástí. Při vybalování nutno odpojit Try Me kabel z auta. Dosah až 20 m. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W051198 |
| Ean produktu | 8590331037506 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí, try me 3xAG13 součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 26.3 cm |
| Šířka výrobku: | 12.7 cm |
| Výška výrobku: | 10.4 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.5 cm |
| Šířka kartonu: | 57.0 cm |
| Výška kartonu: | 73.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.28503 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

