Auto Torsion Car RC na dálkové ovládání 31 cm
Kód produktu: W050403
Slevová skupina: B
Auto Torsion Car RC na dálkové ovládání. Rozměry 31x18,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V 1200 mAh Li-ion do auta ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Torsion Car RC na dálkové ovládání. Rozměry 31x18,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V 1200 mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. Nabíjecí USB kabel a šroubovák součástí balení. Ovladač - tlačítko deformace, tlačítko světelné efekty, tlačítko zvukové efekty. Provoz 15-20 min, nabíjení 3 h, dosah 15-20 m.Parametry produktu
| Kód produktu | W050403 |
| Ean produktu | 8590331041916 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 1200 mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20621 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

