Auto úklidové RC na dálkové ovládání 20,5 cm
Kód produktu: W032992
Slevová skupina: A
Auto úklidové RC na dálkové ovládání. Rozměry 20,5x10,5x13 cm. Součástí popelnice. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto úklidové RC na dálkové ovládání. Rozměry 20,5x10,5x13 cm. Součástí popelnice. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W032992 |
| Ean produktu | 8590331971862 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA+2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.9 cm |
| Šířka výrobku: | 12.2 cm |
| Výška výrobku: | 14.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15147 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

