Auto úklidové s popelnicemi a efekty 31,5 cm
Kód produktu: W049463
Slevová skupina: A
Auto úklidové s popelnicemi a efekty. Rozměry 31,5x12,5x16 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na kabině. 3xAG13 (1.5V) ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto úklidové s popelnicemi a efekty. Rozměry 31,5x12,5x16 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na kabině. 3xAG13 (1.5V) baterie součástí. Otevírací dveře. Manuální zvedání nákladové plochy velkým tlačítkem na kabině. Manuální pokládání nákladové plochy páčkou mezi koly. Součástí 4 popelnice a odpadky. Popelnice je možné vložit do zadní části auta a vysypat je do nakládací plochy dle obrázků na obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W049463 |
| Ean produktu | 8590331023257 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.5 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

