Traktor s vlečkou 65 cm
Kód produktu: W120046
Slevová skupina: C
Traktor s vlečkou. Volná kola. Vlečka 35x18,5x13 cm. Traktor 31x19x24 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor s vlečkou. Volná kola. Vlečka 35x18,5x13 cm. Traktor 31x19x24 cmParametry produktu
| Kód produktu | W120046 |
| Ean produktu | 8590331212842 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 45.0 cm |
| Délka kartonu: | 18.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | PL |

