Auto závodní driftující 15,5 cm
Kód produktu: W039784
Slevová skupina: A
- Výprodej
Auto závodní driftující. Rozměry 15,5x8x4 cm. Rozjetím auta dopředu samo driftuje (smykuje) - uprostřed podvozku je kolmé kolečko. Na setrvačník. 4 varianty - modré, zelené, oranžové, žluté.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní driftující. Rozměry 15,5x8x4 cm. Rozjetím auta dopředu samo driftuje (smykuje) - uprostřed podvozku je kolmé kolečko. Na setrvačník. 4 varianty - modré, zelené, oranžové, žluté.Parametry produktu
| Kód produktu | W039784 |
| Ean produktu | 8590331995929 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 71.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22720 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 64 |
| Balení velké: | 128 |
| Země původu: | CN |

