Auto závodní měkké pro nejmenší 7,8 cm
Kód produktu: W050856
Slevová skupina: A
Auto závodní měkké pro nejmenší. Rozměry auta 7,8x4,8x4 cm. Volná kola. Display box - 12 ks. Více variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní měkké pro nejmenší. Rozměry auta 7,8x4,8x4 cm. Volná kola. Display box - 12 ks. Více variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W050856 |
| Ean produktu | 8590331032839 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 23.8 cm |
| Šířka balení: | 22.8 cm |
| Výška balení: | 4.7 cm |
| Délka kartonu: | 74.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.15007 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 288 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

