Auto zvířátko s kuličkou dřevěné
Kód produktu: W038783
Slevová skupina: B
- Výprodej
Auto zvířátko s kuličkou dřevěné. 4 varianty - medvěd, slon, mašinka, auto.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto zvířátko s kuličkou dřevěné. 4 varianty - medvěd, slon, mašinka, auto.Parametry produktu
| Kód produktu | W038783 |
| Ean produktu | 8590331991310 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.05310 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

