Autobus s efekty 27 cm
Kód produktu: W039781
Slevová skupina: A
Autobus s efekty. Rozměry 27x7x9 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty (motor, troubení, couvání, otevírání dveří), aktivace tlačítky na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Autobus s efekty. Rozměry 27x7x9 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty (motor, troubení, couvání, otevírání dveří), aktivace tlačítky na střeše. 3xAG13 baterie součástí. Otáčení předních kol kolečkem na střeše.Parametry produktu
| Kód produktu | W039781 |
| Ean produktu | 8590331995899 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 29.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 90.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.27054 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

