Produkt byl přidán do oblíbených
Autodráha policie a zloděj trať 340 cm
Kód produktu: W006470
Slevová skupina: B
- Novinka
Rozjeď to s velkou autodráhou policie. Akční jízda může začít! Zažij spoustu rychlosti a dobrodružství s touto autodráhou. Délka trati je 340 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rozjeď to s velkou autodráhou policie. Akční jízda může začít! Zažij spoustu rychlosti a dobrodružství s touto autodráhou. Délka trati je 340 cm. Rozměry trati ve složeném stavu jsou 120 x 70 x 20 cm. Trať je možné složit na 3 různé způsoby. Balení obsahuje 2 autíčka se svítícími světly návod Napájení 12V adaptér. Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W006470 |
| Ean produktu | 8590331911387 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 12V adaptér |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 54.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 91.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22304 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95049010 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

