Autodráha s rampami 4 mini auta
Kód produktu: W013625
Slevová skupina: A
S autodráhou tě čeká opravdu zběsilá honička! Kdo bude rychlejší? Autodráha s rampami. Obsahuje 8 dílů dráhy a 4 mini-auta. 3 způsoby sestavení. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
S autodráhou tě čeká opravdu zběsilá honička! Kdo bude rychlejší? Autodráha s rampami. Obsahuje 8 dílů dráhy a 4 mini-auta. 3 způsoby sestavení. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W013625 |
| Ean produktu | 8590331934515 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 25.8 cm |
| Šířka výrobku: | 7.8 cm |
| Výška výrobku: | 29.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15168 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

