Vodní podložka krtek 61 x 42 cm
Kód produktu: W019223
Slevová skupina: B
Nafukovací vodní smyslová podložka pro hru na bříšku, je vhodná pro nejmenší děti. Stačí nafouknout okraj podložky a střed naplnit vodou. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací vodní smyslová podložka pro hru na bříšku, je vhodná pro nejmenší děti. Stačí nafouknout okraj podložky a střed naplnit vodou. Podložka podporuje správný vývoj svalů krku, hlavy, břicha a zad dítěte. Trénuje motorické schopnosti, podporuje koordinaci očí a rukou. Rozvíjí představivost smysly a schopnost soustředit se. Učí rozlišování tvarů, barev a textury materiálu. Podložka je skladná a nenáročná na údržbu, je tak vhodná i na cesty. Materiál: PVS Rozměry po nafouknutí : 60x42x6cm Doporučený věk: od 3 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W019223 |
| Ean produktu | 8590331940585 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.7 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05746 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CN |

