Autorobot se zbraněmi 15 cm
Kód produktu: W110574
Slevová skupina: A
Nasaď do boje robota a staň se neporazitelným! Robot je na setrvačník a bude tvým věrným přítelem doma i na cestách! Kterého si vybereš? Balení ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nasaď do boje robota a staň se neporazitelným! Robot je na setrvačník a bude tvým věrným přítelem doma i na cestách! Kterého si vybereš? Balení obsahuje robota 2 zbraně Velikost: 15 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W110574 |
| Ean produktu | 8590331105748 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 25.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 74.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22481 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

