Stavebnice Robot hmyz transformace
Kód produktu: W047597
Slevová skupina: A
Stavebnice Robot hmyz transformace. Display box 24 ks. 4 varianty - beruška, kudlanka, roháč, včela.
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice Robot hmyz transformace. Display box 24 ks. 4 varianty - beruška, kudlanka, roháč, včela.Parametry produktu
| Kód produktu | W047597 |
| Ean produktu | 8590331017997 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 29.0 cm |
| Šířka balení: | 24.5 cm |
| Výška balení: | 12.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 105.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.27720 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

