Bagr 27 cm
Kód produktu: W027782
Slevová skupina: A
Bagr. Rozměry 27x13x16,5 cm. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Bagr. Rozměry 27x13x16,5 cm. Volná kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W027782 |
| Ean produktu | 8590331959754 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15745 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

