Bagr 4v1 s vlečkou RC na dálkové ovládání 45 cm
Kód produktu: W050844
Slevová skupina: A
Bagr 4v1 s vlečkou RC na dálkové ovládání. Velikost 45 cm, bagr 24 cm. Součástí kovová koncovka bagr, plastové koncovky; bagr, nakladač dřevin, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bagr 4v1 s vlečkou RC na dálkové ovládání. Velikost 45 cm, bagr 24 cm. Součástí kovová koncovka bagr, plastové koncovky; bagr, nakladač dřevin, bourací kladivo. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a dýmící efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh Li-ion do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Nabíjecí USB kabel součástí. Nádobka na vodu součástí. Nádržka na vodu v zadní části bagru. Přepínač ON/OFF ze spodní straně otočné věže. Ovladač - levá páčka - pohyb vpřed a vzad, pravá páčka - otáčení vlevo a vpravo, tlačítko demo, tlačítko aktivace zvukových efektů, tlačítko dýmící efekty, tlačítko otáčení věže vlevo, tlačítko otáčení věže vpravo, tlačítko pokládání ramene, tlačítko zvedání ramene.Parametry produktu
| Kód produktu | W050844 |
| Ean produktu | 8590331033423 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 33.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh Li-ion do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 49.2 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 108.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.0 cm |
| Výška kartonu: | 94.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.52790 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

