Bugina Doughty RC na dálkové ovládání 29 cm
Kód produktu: W050131
Slevová skupina: A
Bugina Doughty RC na dálkové ovládání. Rozměry 29x19x14 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Bateriový pack 3.7V do buginy součástí, 2xAA do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Doughty RC na dálkové ovládání. Rozměry 29x19x14 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Bateriový pack 3.7V do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W050131 |
| Ean produktu | 8590331036417 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 38.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 89.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14952 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

