Odrážedlo bagr XL s ramenem 58x44x60 cm
Kód produktu: W009942
Slevová skupina: C
Parádní bagr s ramenem pro všechny malé stavitele! Odrážedlo s opěrkou zad i podložkou na nohy bude tím pravým doprovodem na každou procházku nebo ...
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní bagr s ramenem pro všechny malé stavitele! Odrážedlo s opěrkou zad i podložkou na nohy bude tím pravým doprovodem na každou procházku nebo návštěvu hřiště. Díky možnosti ovládat přední rameno se lžíci se může váš malý bagrista předvést i na pískovišti. Auto má volná kola a je vhodné na doma i na zahradu. Doporučený věk: od 3letParametry produktu
| Kód produktu | W009942 |
| Ean produktu | 8590331923137 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 44.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 115.0 cm |
| Šířka balení: | 78.0 cm |
| Výška balení: | 92.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | PL |

