Balící papír 0,7x2 m AVANA NATUR MIX
Kód produktu: W035459
Slevová skupina: C
Balící papír o velikosti 0,7x2 m - MIX
Podobné produkty
Popis produktu
Balící papír o velikosti 0,7x2 m - MIXParametry produktu
| Kód produktu | W035459 |
| Ean produktu | 8001565563483 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 70.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.5 cm |
| Šířka kartonu: | 40.5 cm |
| Výška kartonu: | 20.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 48119000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | IT |

