Miska na krmení skládací silikonová červená 13 cm
Kód produktu: W061404
Slevová skupina: C
- Novinka
Miska na krmení skládací. Silikonová. Červená barva. Průměr 13 cm, výška 4,5 cm při rozložení. Balení obsahuje karabinku na zavěšení.
Podobné produkty
Popis produktu
Miska na krmení skládací. Silikonová. Červená barva. Průměr 13 cm, výška 4,5 cm při rozložení. Balení obsahuje karabinku na zavěšení.Parametry produktu
| Kód produktu | W061404 |
| Ean produktu | 5905523692372 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 20.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01620 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

