Párty korunka 9,6 cm, 4 ks
Kód produktu: W039249
Slevová skupina: A
- Výprodej
Papírová párty korunka o velikosti 9,6 cm. Balení obsahuje 4 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Papírová párty korunka o velikosti 9,6 cm. Balení obsahuje 4 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W039249 |
| Ean produktu | 8590331993567 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

