Balónek nafukovací - Čarodějnice 63x115 cm
Kód produktu: W041171
Slevová skupina: A
Balónek nafukovací - Čarodějnice 63x115 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Balónek nafukovací - Čarodějnice 63x115 cmParametry produktu
| Kód produktu | W041171 |
| Ean produktu | 8590331996629 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.05184 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

