Hra tučňák stolní hra 21x21x9,2 cm
Kód produktu: W057638
Slevová skupina: A
- Novinka
Hra tučňák. Stolní hra pro 2 hráče. Hráči se střídají a vyklepávají kostky ledu shodné s barvou hozenou na kostce. Prohrává hráč, kterému se tučňák propadne ledem. Rozměry 21x21x9,2 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Hra tučňák. Stolní hra pro 2 hráče. Hráči se střídají a vyklepávají kostky ledu shodné s barvou hozenou na kostce. Prohrává hráč, kterému se tučňák propadne ledem. Rozměry 21x21x9,2 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W057638 |
| Ean produktu | 8590331047635 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 84.5 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 80.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20067 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95049080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

