Balónek nafukovací - číslo 3 duha
Kód produktu: W026549
Slevová skupina: A
Balónek nafukovací ve tvaru čísla 3 Duha. Velikost balónku v nenafouklém tvaru 80 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Balónek nafukovací ve tvaru čísla 3 Duha. Velikost balónku v nenafouklém tvaru 80 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W026549 |
| Ean produktu | 8590331957347 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.04500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

