Balónek nafukovací - sada 10ks BÍLÉ 26cm
Kód produktu: W040572
Slevová skupina: B
Balónky slouží jako dekorace na různé dětské karnevaly, párty, oslavy, svatby a spoustu jiných akcí, které rozzáří svými barvami. A hlavně jsou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Balónky slouží jako dekorace na různé dětské karnevaly, párty, oslavy, svatby a spoustu jiných akcí, které rozzáří svými barvami. A hlavně jsou především skvělou zábavou pro vaše děti. Počet kusů:10Parametry produktu
| Kód produktu | W040572 |
| Ean produktu | 8595681500151 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |

