Barevné korálky s provázkem
Kód produktu: W018302
Slevová skupina: A
drobná kreativita - tvoření barevné korálky s provázkem
Podobné produkty
Popis produktu
drobná kreativita - tvoření barevné korálky s provázkemParametry produktu
| Kód produktu | W018302 |
| Ean produktu | 8590331939695 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

