Dřevěné kolečko 6-7x0,5 cm, 2 kusy
Kód produktu: W019765
Slevová skupina: A
- Výprodej
Dřevěné kolečka o velikosti 6-7x0,5cm pro drobnou kreativitu.
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěné kolečka o velikosti 6-7x0,5cm pro drobnou kreativitu.Parametry produktu
| Kód produktu | W019765 |
| Ean produktu | 8590331942114 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 44201900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

