Barvy na sklo 9+1 22ml
Kód produktu: W031757
Slevová skupina: A
Barvy na sklo 9+1 22 ml Obsahuje: 9 barev (červená, růžová, zelená, bílá, fialová, světle modrá, oranžová, žlutá, tmavě zelená) 22 ml + kontura černá 22 ml + 2 fólie + obrázkové šablony.
Podobné produkty
Popis produktu
Barvy na sklo 9+1 22 ml Obsahuje: 9 barev (červená, růžová, zelená, bílá, fialová, světle modrá, oranžová, žlutá, tmavě zelená) 22 ml + kontura černá 22 ml + 2 fólie + obrázkové šablony.Parametry produktu
| Kód produktu | W031757 |
| Ean produktu | 8590331970292 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03019 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

