Basketbalový set 36 x 28 cm
Kód produktu: W005033
Slevová skupina: A
Zahraj si domácí basket, stačí připevnit basketbalový koš a hurá na to! Basketbal můžeš hrát na zahradě i doma! Obsah balení: deska s ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si domácí basket, stačí připevnit basketbalový koš a hurá na to! Basketbal můžeš hrát na zahradě i doma! Obsah balení: deska s basketbalovým košem úchyt míč 10 cm pumpička Rozměry desky: 36 x 28 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005033 |
| Ean produktu | 8590331907809 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.23605 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

