Auto - set 6 autíček 6 cm
Kód produktu: W110685
Slevová skupina: A
- Výprodej
Nasedni, nastartuj a hurá na staveniště! Při práci na stavbě budou autíčka velkým pomocníkem a vše bude včas hotovo! V balení najdeš 6 autíček na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nasedni, nastartuj a hurá na staveniště! Při práci na stavbě budou autíčka velkým pomocníkem a vše bude včas hotovo! V balení najdeš 6 autíček na zpětné natažení. Velikost autíček: cca 6 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W110685 |
| Ean produktu | 8590331106851 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 19.0 cm |
| Šířka balení: | 25.0 cm |
| Výška balení: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 82.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24534 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

