Batoh kreativní 28cm
Kód produktu: W037554
Slevová skupina: A
Batoh kreativní. Velikost 28cm. Otevírací batoh, obsahuje otevíratelné přihrádky, kreslicí tabulku na mazací fixy a přichycení magnetek, druhou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Batoh kreativní. Velikost 28cm. Otevírací batoh, obsahuje otevíratelné přihrádky, kreslicí tabulku na mazací fixy a přichycení magnetek, druhou strana tabulky lze popsat křídou, magnetická čísla a písmenka, křídy, hubku na mazání, mazací fixy, popruhy na záda, nálepky na ozdobení batohu.Parametry produktu
| Kód produktu | W037554 |
| Ean produktu | 8590331981601 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.3 cm |
| Šířka výrobku: | 10.2 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.5 cm |
| Výška kartonu: | 67.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13507 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029291 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

