57266 Bazén kulatý 3.05m x 76cm
Kód produktu: W010775
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W010775 |
| Ean produktu | 6942138949933 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 8,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 8.2 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.02200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

