58487NP Intex Bazén nafukovací růžový
Kód produktu: W025449
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
velikost 3,05x1,83mx56cm, objem 1050lParametry produktu
| Kód produktu | W025449 |
| Ean produktu | 6941057422718 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 7,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 7.0 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.9 cm |
| Objem kartonu: | 0.04825 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

