57422NP Bazén - Sunset glow 147 x 33 cm
Kód produktu: W157422
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
velikost 147 x 33 cm, nafukovací dno, 3 vzduchové komory, objem 275 l při výšce hladiny 24cm, opravný setParametry produktu
| Kód produktu | W157422 |
| Ean produktu | 6941057454221 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.8 cm |
| Šířka kartonu: | 29.8 cm |
| Výška kartonu: | 25.3 cm |
| Objem kartonu: | 0.03500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

