Balónky magické set 24 ks - Český obal
Kód produktu: W118198
Slevová skupina: A
Balónky magické. Balení obsahuje 24 balónků a pumpičku. Obrázkový návod na vázání balónků do různých tvarů se nachází na zadní straně.
Podobné produkty
Popis produktu
Balónky magické. Balení obsahuje 24 balónků a pumpičku. Obrázkový návod na vázání balónků do různých tvarů se nachází na zadní straně.Parametry produktu
| Kód produktu | W118198 |
| Ean produktu | 8590331181988 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 3.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17107 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

