Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB Assetto Fiorano - Red
Kód produktu: W048978
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Kovový model auto - Bburago 1:18 Ferrari 296 GTB Assetto Fiorano - RedParametry produktu
| Kód produktu | W048978 |
| Ean produktu | 4893993160174 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03430 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

