Bburago 1:18 Ferrari FXX-K EVO No.70 černo-bílé 18-16012
Kód produktu: W007245
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:18. Kovový model ze serie Bburago 1:18 Ferrari FXX-K EVO No.70 černo-bíléParametry produktu
| Kód produktu | W007245 |
| Ean produktu | 4893993160129 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03470 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

