Bburago 1:24 Ferrari Racing MODEL KIT - 330 P4 Daytona 1967 - nr.23
Kód produktu: W057057
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Bburago 1:24 Ferrari Racing MODEL KIT - 330 P4 Daytona 1967 - nr.23Parametry produktu
| Kód produktu | W057057 |
| Ean produktu | 4893993265886 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 24.2 cm |
| Výška výrobku: | 10.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02970 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

