Bburago 1:43 STR FIRE Multicar Carrier - Volvo FH16 w/Land Rover LRX Concept
Kód produktu: W021289
Slevová skupina: B
- Novinka
Podobné produkty
Popis produktu
měřítko 1:43Parametry produktu
| Kód produktu | W021289 |
| Ean produktu | 4893993314621 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 53.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06610 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

