Bloček samolepící, 6x20 stran
Kód produktu: W019971
Slevová skupina: A
bločky samolepicí 6 po dvaceti pravítko
Podobné produkty
Popis produktu
bločky samolepicí 6 po dvaceti pravítkoParametry produktu
| Kód produktu | W019971 |
| Ean produktu | 8590331942756 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04788 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

