Buben Krtek 20 cm
Kód produktu: W170941
Slevová skupina: B
Buben krtek. Rozměry 20 x 6,5 cm. 2 varianty - modrá, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Buben krtek. Rozměry 20 x 6,5 cm. 2 varianty - modrá, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W170941 |
| Ean produktu | 8590331709410 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06352 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

