Bontempi Tamburína 15,5 x 16 x 3 cm
Kód produktu: W011524
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Bontempi TamburínaParametry produktu
| Kód produktu | W011524 |
| Ean produktu | 047663062778 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.6 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.3 cm |
| Šířka kartonu: | 19.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.4 cm |
| Objem kartonu: | 0.01747 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | IT |

