Bublifuk dopravní prostředek 50 ml
Kód produktu: W012833
Slevová skupina: A
Bublifuk dopravní prostředek. Objem 50 ml. Rozměry 3,5x11 cm. 36 ks display box. 6 variant - loď, auto, motocykl, letadlo, mašinka, stavební auto.
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk dopravní prostředek. Objem 50 ml. Rozměry 3,5x11 cm. 36 ks display box. 6 variant - loď, auto, motocykl, letadlo, mašinka, stavební auto.Parametry produktu
| Kód produktu | W012833 |
| Ean produktu | 8590331930630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 12.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 49.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 36 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.05882 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

