Bublifuk ryba set 55 ml - český obal
Kód produktu: W116983
Slevová skupina: A
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk ve stylovém provedení malé rybičky se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk ve stylovém provedení malé rybičky se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? Objem: 55 ml Velikost: 13 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W116983 |
| Ean produktu | 8590331169832 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 90 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

