Velká pumpovací vodní pistole 46 cm
Kód produktu: W118284
Slevová skupina: A
Buďte připraveni a mějte po ruce svou vodní pistoli. Jen tak můžete nepřítele překvapit jako první. Napumpujte vodu a střílejte. Vodní pistole Vám zajistí spoustu zábavy nejen v horkých letních dnech.
Podobné produkty
Popis produktu
Buďte připraveni a mějte po ruce svou vodní pistoli. Jen tak můžete nepřítele překvapit jako první. Napumpujte vodu a střílejte. Vodní pistole Vám zajistí spoustu zábavy nejen v horkých letních dnech.Parametry produktu
| Kód produktu | W118284 |
| Ean produktu | 8590331182848 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 52.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 52.0 cm |
| Výška balení: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07290 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

